Západní pobřeží , výlet do ChamarelV úterý jsme za stálého deště přejeli na západní pobřeží na pláž Flic An Flac. Pronajali jsme si apartmán v uzavřeném komplexu s bazénem. Déšť se změnil v tropický liják, proto jsme si zakoupili deštník, a než jsme ho stihli použít, pršet přestalo. Prošli jsme se po pláži a po městečku, nakoupili krevety, čerstvou zeleninu a bylinky, abychom si mohli uvařit večeři.
Předpověď počasí na středu byla opět deštivá, tak jsme raději než na pláž jeli na výlet do hor poblíž městečka Chamarel. Navśtívili jsme park, kde je geologický tajemný úkaz - země sedmi barev - duny lávového písku, které jsou vlivem postupného tuhnutí lávy a různého geologického složení barevné. Cestou k dunám jsme shlédli 100 m vysoký vodopád a projížděli jsme pralesem.
Jelikož předpověď počasí trochu nevyšla, slunce pálilo a bylo nesnesitelné horko, přejeli jsme na pláž pod stolovou horu Le Morne Brabant. Vykoupali jsme se a začalo jemně pršet. Bylo to celkem příjemné, ale kapek neustále přibývalo a během 10 minut lilo jako z konve. Projeli jsme s autem celou pláž a rozhodli se vrátit. Ve Flic An Flac už opět pražilo slunce, dali jsme prát prádlo, udělali si drink a zůstali u bazénu.
27.11.2019 16:41:18


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se